درباره موسسه
موسسه حقوقی ثبتی حیدری
موسسه حقوقی -ثبتی حیدری با سابقه ای درخشان و ارائه خدمات حرفه ای, آمادگی جهت مشاوره در زمینه های ثبت و تغییرات شرکت (مسئولیت محدود, سهامی خاص, سهامی عام, تضامنی, موسسات غیر تجاری, نسبی, تعاونی, شرکت های هلدینگ و غیره) ثبت صورتجلسات تغییرات به صورت کاملاً تخصصی, ثبت و تمدید برند و علائم تجاری به صورت حقیقی و حقوقی, اخذ و تمدید کارت بازرگانی حقیقی و حقوقی, اخذ عضویت اتاق بازرگانی حقیقی و حقوقی, ثبت شرکت در مناطق آزاد, اخذ جواز تاسیس, ثبت و تمدید اختراع اشخاص حقیقی و حقوقی, اخذ کد اقتصادی, پلمپ دفاتر اشخاص حقیقی و حقوقی, اظهارنامه پلمپ دفاتر اشخاص حقیقی و حقوقی و غیره را دارد.
 
گروه ثبتی حقوقی حیدری با علم به این واقعیت, تمام تلاش خود را در جهت پیشبرد اهداف شما مشتریان گرامی بکار گرفته و خود را متعهد به ارائه بهترین خدمات و سرویس ها با حداکثر کیفیت و سرعت می داند تا پاسخگوی اعتماد شما باشد و در زمینه های گوناگونی من جمله ثبت برند ثبت علامت تجاری ثبت لوگو،انواع برندهای گوناگون در هر زمینه آماده واگذاری با سلیقه شما ،روزنامه رسمی ثبت علامت تجاری، تمدید علامت تجاری،ثبت اظهارنامه در سایت اداره مالکیت معنوی،تکمیل مدارک ثبت برند ثبت انواع موسسه حقوقی ، فرهنگی ، ورزشی ، آموزشگاه و … ثبت اختراع و …. فعالیت گسترده دارد.

یک برند را می توان از هفت منظر نگریست:

مزایای ثبت برند چیست؟

در این زمان بیش از پیش علامت تجاری و برند دارای اهمیت هستند. با این که شرکت‌ها می‌توانند برند خود را به ثبت نرسانند و هیچ الزام قانونی برای ثبت علامت تجاری وجود ندارد، بسیاری از افراد برای پرهیز از سوء استفاده دیگران دست به این کار می‌زنند. از مزایای مهم برند:

1.قانونی شدن: اولین و مهمترین ویژگی ثبت برند، شناخته شدن در برابر قانون می باشد. می توانید در صورت استفاده دیگران از برند خود شکایت کنید و با خیال راحت به تجارت خود ادامه دهید. 2.ایجاد تمایز: ثبت برند برای مشتریان، علاوه بر تمایز می توانند به راحتی خدمات و محصولات شما را پیدا کنند. 3.بازاریابی: یکی از رکن های اساسی هر تجارتی، بازاریابی می باشد و به شهرت رسیدن بدون لگوی کاری شدنی و مقدور نمی باشد. 4.نمایندگی: با ثبت برند، اجازه استفاده برای اشخاص ثالث فراهم می شود و می توانید حق امتیاز برند ثبتی خود را به دیگران هم واگذار کنید. ایجاد دارایی: برند ثبت شده به عنوان یک دارایی ارزشمند محسوب می شود و در آینده می توانید برند خود را به فروش برسانید. وام و سرمایه: یک برند ثبت شده اعتباری در برابر دولت، بانک ها و سرمایه گذاران می باشد و اخذ وام را آسان می کند.

موسسه حقوقی - ثبتی دیجی برند

تعریف برند

یکی از مهمترین وظایفی که هر شرکت برای اینکه بتواند مخاطبان وفادار زیادی جذب کند این است که یک برند انتخاب کند که علاوه بر الهام بخش بودن و تناسب داشتن، جذابیت لازم را نیز داشته باشد و بتواند جایگاه شرکت را به خوبی به نمایش بگذارد. در واقع برند به صورت لاتین و فارسی در فروش کالا و خدمات و فعالیت های اقتصادی و غیره استفاده می شود و نشان قانونی یک شرکت می باشد. در حقیقت برند شما یک نام و متشکل از چند کلمه می باشد که ویژگی ها و مفاهیم احساسی را به خود گره زده است.

برند یا نام تجاری همان نشان و علامتی است که به صورت فارسی یا لاتین در فعالیت های اقتصادی، کالاها، خدمات و… استفاده می شود. کلمه برند به انگلیسی (Brand) به عنوان نام قانونی نشان تجاری یک طرح ، نماد ، عبارت ، نام و … است که ارائه دهنده خدمات با فروش محصول خاصی است که به وسیله آن از سایر محصولات مشابه متمایز می شود. نشان تجاری یا برند همان چیزی است که مخاطب ،صفات و ویژگی های آن را با دیدن ،شنیدن ،حس کردن و……… به صورت ذهنی ،دیداری و یا شنیداری در ذهن و قلب خود تداعی می کند. در واقع برند شامل همه احساسات مفاهیم و ویژگی هایی است که با یک نام گره خورده است.

موسسه حقوقی - ثبتی دیجی برند

اگر می خواهید از مالکیت معنوی کسب و کار خود محافظت کنید، اولین قدم این است که نام تجاری خود را ثبت و علامت تجاری کنید.  ثبت علامت تجاری برای شرکت شما گام بزرگی است که به شما کمک می کند از هویت برند خود در برابر سوء استفاده یا سرقت محافظت کنید. ثبت علامت تجاری یک فرآیند نسبتاً ساده است که می توانید تنها در چند مرحله آسان آن را تکمیل کنید.

شما می توانید علامت تجاری خود را برای محافظت از برند خود ثبت کنید، به عنوان مثال نام محصول یا خدمات خود هنگامی که علامت تجاری خود را ثبت می کنید، می توانید:

  1. علیه افرادی که بدون اجازه شما از نام تجاری شما استفاده می کنند، از جمله جعل کنندگان، اقدام قانونی کنید.
  2. نماد ® را در کنار نام تجاری خود قرار دهید – تا نشان دهید که مال شماست و به دیگران در مورد استفاده از آن هشدار دهید.
  3. برند خود را بفروشید و مجوز دهید.